Vitajte na Chate Eden.

Chata EDEN je novo postavená v roku 2017. Je nadštandartne  vybavená z masívneho dreva, moderná a plně vybavená kuchyňa, satelitná TV a neobmedzený WiFi internet zdarma.

Vybavenie

Hostia majú v chalupe k dispozícii veľkú spoločenskú miestnosť s krbom,  jedalnym stolom a velkou rozkladacou sedačkou , 3 spálne, kúpeľna s WC + samostanté WC, technickú miestnosť s pračkoupriestrannú terasu s ratanovým nábytkom, dostatok miesta pre parkovanie priamo pri chate 2-3 auta ), veľký samostatný pozemok, krásna upravená zahrada s trávnatým kobercom, vonkajšie grill s posedením a pre hostí tiež možnost SAUNY a kupacej kade.

 

Kapacita ubytovania

V prízemí sa nachádza zádverie, veľká spoločenská miestnosť s krbom (kuchyňa + jedáleň + obývačka) kde je velká rozkladacia sedačka ( 2 osoby ), kúpeľňa so sprchou, samostatné WC a technická miestnosť. Na poschodí je velká spálna s manželskou postelou (2os. ) a rozkladacou sedačkou (2 osoby ). A dve samostatné izby, ktoré slúžia ako spálne 2 + 2 osoby, chodba a WC. Prvá izba má manželskú posteľ a druhá izba má manželskú posteľ a dve samostatné lôžka. Celková ubytovacia kapacita chaty je teda 10 osôb.

 

Poloha

Chata sa nachádza sa v tichej novej časti obce mimo hlavnej cesty smerom k stredisku Podlesok. Obec Hrabušice je obľúbeným nástupným miestom pešej letnej a zimnej turistiky v severnej časti národného parku. Najzaujimavejšie trasy sú napr. Suchá Bela, Kláštorisko, či Prielom Hornádu, Tomášovský výhľad, Ferrata, Sokolia dolina, Klauzy. Tieto trasy patria k najväčším turistickým lákadlám Slovenského raja.

Pobyt v Slovenskom raji vás pohladí na duši, nikdy nesklame a ukáže, aké je naša malá krajina krásna a rozmanitá.

Informácie pre hostí

Ubytovanie

Check in: od 14:00 do 18:00 hod.
Check out: do 10:00 hod.
 

Skorší nástup na ubytovanie (early check-in) je možný po dohodne. Neskorší check-out (late check-out) je možný len po dohode.

Kontaktná osoba v mieste pobytu: Rudolf Melničuk – 00421 949 481 135

 

Parkovanie

Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 
 

Domáce zvieratá

Domáce zvieratá sú povolené. može byť doučtovaný poplatok 10 e.

 

Dohovoríte sa

V češtine
V angličtine
V slovenčine
 
 
GPS súradnice:
48° 58' 32.232''N (48.975620) 20° 24' 31.7484''E (20.408819)